Şartlar Koşullar

Şartlar  Koşullar

www.negodizayn.com ücretli olarak alışveriş yapmak isteyen üyeler için baslıca şart ve şartlar içindır:

Bu paragrafın alt bölümündeki ve internet sitemiz olan: www.negodizayn.com.'da bulu nan şartlar ve kuralları okumak, burada ve uymak üyelerin kendi içerisinde olduğudır.

Sipariş verirken ürünler ile ilgili olarak lütfen.

Bütün ürünler fabrikasyon imalatı karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır.

Ürünler stoklarla sinirlidir.

KDV, ÖTV oranlarında ortaya çıkabiliyor, ayarında Vergi ve Gümrük Mevsiminde tüm zuatı'ndaki tüm odalarda   para bedellerinde olması bekleniyor nedenleri olabilir.

Web sitemizde ürün parası günlük olarak değişiyor.

Katalogda yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya isteğinize göre ürün teminat edilememesi durumu muadil ürün tarafınıza gönderilir.

Türkiye Cumhuriyeti'nde tarihi geçmişi.

Nego Dizayn gerekli gördüğü yerde mevcut alan otel bir tane temizlenebiliyor, mevcut ürünler bir başkası ile değiştirilebilir veya mevcut hediyenin puanını planlıyor.

Ürünler hiçbir şekilde nakde çevrilemez.

Siparişinizi, kargo firmasından   imzalanmadan teslim alındıktan sonra açarak kontrol edebi lirsiniz.Kargo ambalajında ​​gözle görülür. Kargonuzu imza karşılığı teslim süresi kurye eşliğinde içeriğini kontrol edebiliyor, herhangi bir hasar durumu “kargo durum belirleyici tutanağı” tutularak gerekli yasal işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Tutanak işle minin teslim edilmesini sağlıyor.

Eğer üründe bir tahribat mevcut ise ya da ürün hasarlı, eksik ya da talep uzağında çıkarsa ürünü almayıp kargo görevlisine iade edilebilir.Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı olması için kabul edilmeyecektir.

Tüm ürünler, üretici ve satıcı firmaların ingilizcesi kapalıdır.Ürün teslim alındıktan sonra bir ariza ortaya çıktıktan sonra alınabilir.

Almış ürünü ürünü kullanmadan, orjinal hedefi tahrip etmeden teslim etmeden önce 7